Na školení v APV

Na školení v APV

31. 1. 2024

Počátkem tohoto roku jsme měli jedinečnou příležitost seznámit se s nejnovějšími technologickými inovacemi výrobce APV, které nám nabídne rok 2024. Během první půlhodiny prezentace nám byly představeny tři klíčové novinky, které nám otevřou nové možnosti v oblasti zemědělské techniky.

Prvním zásadním prvkem jsou rotační plečky, které přinášejí revoluční přístup k zemědělským pracím. Jejich inovativní design a technologie umožňují efektivní a precizní práci na poli. Klasické meziřádkové plečky s kamerovým naváděním na řádek představují další úroveň automatizace a zvyšují přesnost zemědělských operací. Další zlepšení přichází s rozdělovací hlavou u pneumatických secích strojů PS. Tato inovace zvyšuje efektivitu a umožňuje přesné dávkování osiva, což má výrazný vliv na výsledný výnos plodin.

Po této prezentaci jsme se ponořili do detailů týkajících se ceníků a konfigurace strojů. Získali jsme jasné informace o tom, co je nezbytné mít ve výbavě a jaký vliv to má na výkonnost stroje. Následně jsme měli příležitost prozkoumat novinky přímo na showroomu a získat představu o jejich praktickém využití.

Po obědě jsme zamířili do výrobní haly, kde školení dosáhlo svého vrcholu. Zde jsme mohli vidět stroje v akci a získat důkladný pohled na výrobní procesy, které stojí za inovativními produkty APV. Toto školení bylo nejen informativní, ale také inspirativní. Představené novinky nám otevřely nové perspektivy a posunuly naši práci na další úroveň.

Jsme připraveni předat tuto nadšení zákazníkům a pomoci jim vybrat optimální technologii pro jejich zemědělské potřeby. Těšíme se, až vám při nejbližší příležitosti přiblížíme atmosféru této události.


Fotogalerie

Aktuality

Zobrazit všechny aktuality
Kalendář akcí 2024

Kalendář akcí 2024

31. 12. 2024

Kdy se letos můžeme potkat? Kde budou na prohlídku a vyzkoušení nové stroje? Budeme se na vás těšit.   …

Den otevřených dveří v Kynšperku nad Ohří

Den otevřených dveří v Kynšperku nad Ohří

3. 4. 2024

Zveme vás na další Den otevřených dveří! Tentokrát na naší pobočku v Kynšperku nad Ohří a to 23.5. 2024. Těší se…