Naši zákazníci #5: Farma Liblín s.r.o.

Naši zákazníci #5: Farma Liblín s.r.o.

30. 5. 2024

Dnes proběhlo slavnostní předání traktoru Valtra A115H zákazníkovi Farma Liblín s.r.o.. Traktor si osobně převzala slečna Michaela Němcová, která zastoupila celou rodinnou firmu. Farma Liblín s.r.o. se nachází v malebné oblasti, kde se zaměřuje na pěstování různých plodin a chov hospodářských zvířat. Nový traktor Valtra A115H, známý svou spolehlivostí a všestranností, bude hrát klíčovou roli v každodenních činnostech farmy.

Slečna Němcová při předání vyjádřila své nadšení a očekávání, že nový stroj výrazně přispěje k efektivitě a produktivitě práce na farmě. Za traktorem Valtra A115H byl zapřažen Farmet CV6, což jsou Cambridge válce, které jsou nezbytné pro správné přivalení zasetého obilí. Tyto válce pomáhají zlepšovat půdní strukturu a zajišťují lepší kontakt semen s půdou, což je klíčové pro optimální klíčení a růst rostlin. Slečna Němcová také poděkovala zástupcům společnosti Agrowest za profesionální přístup a podporu při výběru a dodání nového traktoru.

Tento den byl pro Farmu Liblín s.r.o. významným milníkem, který symbolizuje jejich závazek k modernizaci a zvyšování efektivity zemědělské produkce. Nový traktor Valtra A115H a připojené Cambridge válce Farmet CV6 představují důležitý krok k dosažení těchto cílů a posílení postavení farmy na trhu.


Fotogalerie

Aktuality

Zobrazit všechny aktuality
Kalendář akcí 2024

Kalendář akcí 2024

31. 12. 2024

Kdy se letos můžeme potkat? Kde budou na prohlídku a vyzkoušení nové stroje? Budeme se na vás těšit.   …

50. ročník Země živitelky

50. ročník Země živitelky

14. 7. 2024

Zveme vás po roce opět na setkání na našem společném stánku s Kubotou, kde si budeme moct v klidu popovídat o všem, co…