Reportáž: Den komunální techniky v Mirovicích

Reportáž: Den komunální techniky v Mirovicích

20. 5. 2024

Mirovice, 16. května 2024 – Mírné ranní přeháňky neodradily zvědavce a odborníky, kteří se ve čtvrtek sjeli do pobočky Agrowestu v Mirovicích, aby se zúčastnili Dne komunální techniky. Přestože počasí bylo zpočátku nejisté, nadšení účastníci byli odměněni nejen rozjasněným nebem, ale i pohledem na špičkovou techniku, která zde byla k dispozici.

Přímo na místě byla k vidění široká paleta komunální techniky – od menších traktorů značky Kubota až po zahradní traktůrky SECO. Nechyběly ani vozy Fliegl a obraceče píce Pöttinger, které přitahovaly pozornost zejména zemědělských profesionálů. Další zájem vzbudily rotační brány Farmet a sekačky Müthing, které demonstrují nejnovější trendy v péči o krajinu.

Zahrádkáři a techničtí nadšenci si mohli prohlédnout také sekačky AL-KO a rozmanité komunální stroje VARI. K velkým hvězdám dne patřil kompletní program bateriových sekaček Stihl, který ukazuje směr, kam se ubírá trh s akumulátorovou technikou.

Pro návštěvníky bylo připraveno i občerstvení, které zahrnovalo jak alkoholické, tak nealkoholické nápoje a tradiční české klobásy, ideální pro posílení během dne plného objevů. To celé přispělo k přátelské a uvolněné atmosféře akce. V prostorách prodejny se kromě předváděných strojů nacházela i široká nabídka ruční techniky a náhradních dílů, což ocenili zejména ti, kteří hledají konkrétní řešení pro své potřeby.

Celkově Den komunální techniky nabídl účastníkům nejen možnost vidět nejnovější stroje v akci, ale také poskytl platformu pro vzájemnou výměnu zkušeností mezi odborníky a zájemci o zemědělskou a komunální techniku. S příjemným počasím, které nakonec přešlo v krásný jarní den, a s množstvím techniky k prohlídce se akce stala nezapomenutelným zážitkem pro všechny, kteří se rozhodli navštívit pobočku Agrowestu v Mirovicích.


Fotogalerie

Aktuality

Zobrazit všechny aktuality
Kalendář akcí 2024

Kalendář akcí 2024

31. 12. 2024

Kdy se letos můžeme potkat? Kde budou na prohlídku a vyzkoušení nové stroje? Budeme se na vás těšit.   …

Zemědělská výstava na Hadačce

Zemědělská výstava na Hadačce

30. 5. 2024

20. června od 9:00 hod. Přijeďte se podívat na největší zemědělskou výstavu v kraji. Ani letos tam nebudeme chybět my.…