Výstava na Hadačce - zářivý den pro zemědělské nadšence

Výstava na Hadačce - zářivý den pro zemědělské nadšence

28. 6. 2024

Dne 20. června 2024 se na Hadačce uskutečnila jedna z největších a nejvýznamnějších zemědělských výstav v regionu. Akce přilákala stovky návštěvníků, kteří si mohli prohlédnout širokou škálu zemědělské a komunální techniky a užít si bohatý doprovodný program.

Na výstavě byly k vidění nejnovější modely zemědělské techniky od renomovaných výrobců jako jsou Kubota, Fliegel, Valtra, Kuhn, Pöttinger a mnoho dalších. Kromě toho byla k dispozici také zahradní a komunální technika například od firem Vari a Seco. Návštěvníci měli jedinečnou příležitost vidět tyto stroje zblízka, získat odborné informace, které jim poskytli naši obchodní zástupci a specialisté, a dokonce si některé z nich vyzkoušet.

Kromě novinek si zákazníci měli možnost prohlédnout také stroje, které aktuálně nabízíme za akční ceny a získat k nim podrobnější informace.

Jako velké lákadlo jsme pro návštěvníky připravili novinku od firmy KUHN a to rosič GEO 2 HF, který se vyznačuje spoustou superlativ. Budeme jmenovat jen některé a to například robustní rám, novou geometrii ventilátoru s lopatkami a dvojitým výstupem, patentované čepele lopatek WAWE BLADE s upraveným žebrováním a výřezy pro vyšší výkonnost a menší hluk při stejné energetické náročnosti. Samozřejmostí je široká doplňková výbava, například DPAE regulace a přimíchávací nádoba.

Pro rodiny s dětmi byl připraven speciální program. Nejmladší návštěvníci si mohli otestovat své dovednosti na připravené "dráze zručnosti" se zahradním traktorem Vari. Tento zážitek byl pro děti nezapomenutelný a přinesl jim spoustu radosti a zábavy.

Celý den byl doprovázen přátelskou atmosférou a bohatým občerstvením, které bylo připraveno pro všechny účastníky. Návštěvníci si mohli pochutnat na různých pochoutkách a strávit příjemný čas s rodinou a přáteli.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se akce zúčastnili. Vaše přítomnost a zájem nás velmi těší. Děkujeme také všem vystavovatelům a partnerům, bez jejichž podpory by výstava nebyla možná.

Velké poděkování patří našim kolegům z pobočky Kožlany, kteří se na zajištění pohodového průběhu výstavy podíleli.

Doufáme, že jste si zemědělskou výstavu na Hadačce užili a těšíme se na vás opět příští rok!

 

 

Foto: Pavel Šroubek


Fotogalerie

Aktuality

Zobrazit všechny aktuality
Kalendář akcí 2024

Kalendář akcí 2024

31. 12. 2024

Kdy se letos můžeme potkat? Kde budou na prohlídku a vyzkoušení nové stroje? Budeme se na vás těšit.   …

50. ročník Země živitelky

50. ročník Země živitelky

14. 7. 2024

Zveme vás po roce opět na setkání na našem společném stánku s Kubotou, kde si budeme moct v klidu popovídat o všem, co…