Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
BMF800HD Lesní jeřáb

BMF800HD Lesní jeřáb

Bmf

Lesní jeřáb s velkou nosností a dosahem 8 m

Představujeme vám lesní jeřáb BMF800: Špičkové řešení pro profesionální použití v těžkých podmínkách
Lesní jeřáb BMF800 s maximálním dosahem 8 metrů je perfektní volbou pro profesionály, kteří potřebují spolehlivé a výkonné řešení pro zvedání. Tento jeřáb se může pochlubit působivou zvedací silou a je zkonstruován tak, aby zvládl i ty nejnáročnější úkoly v lese.

 


Jednou z jedinečných vlastností BMF800 je inovativní systém vedení hydrauliky, který zajišťuje, že hydraulické hadice jsou během dlouhých pracovních dnů v lese chráněny před mechanickým poškozením. Tento systém je jen jedním z příkladů pozornosti věnované detailům, které odlišují BMF800 od ostatních lesních jeřábů na trhu.
Za zmínku stojí také konstrukce BMF800. Je vyrobena z vysoce kvalitní oceli Strenx® od renomovaného švédského výrobce SSAB. Tento materiál zajišťuje, že jeřáb je odolný a zároveň schopen odolat nástrahám těžkého použití.

 


Kromě toho se BMF800 vyznačuje řadou dalších konstrukčních prvků zvyšujících jeho celkovou funkčnost a odolnost. Mezi ně patří důkladně analyzované a testované otočné zařízení a sloupy, povrchy s práškovým lakováním s vyšší odolností, snadno dostupná mazací místa a bezpečně chráněná hydraulická vedení a součásti.
V neposlední řadě se jeřáb BMF800 dodává s řadou příslušenství navrženým tak, aby jej doplňovalo a zvyšovalo efektivitu a bezpečnost práce. A pokud požadujete ještě větší nosnost, verze HD+ jeřábu nabízí silnější otočné zařízení, vyšší otočný moment při otáčení a větší nosnost při plném dosahu.
Celkově je BMF800 špičkovým lesním jeřábem pro profesionální použití v těžkých podmínkách. A díky své kompatibilitě s řadou vyvážecích vleků BMF, včetně BMF16T1 (kromě 800HD+), BMF17T2 a BMF18T1, je dokonalým vybavením jakéhokoli lesnického podniku.


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.