Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Farmet Diskový podmítač Diskomat PS

Farmet Diskový podmítač Diskomat PS

Farmet

Diskový podmítač Diskomat má velmi široký rozsah použití v různých technologiích zpracování půdy. Je vhodný jak pro provádění klasických podmítek po sklizni plodin do různých hloubek až 18 cm i pro různé druhy dalšího zpracování půdy.

 

Předností koncepce je urovnávací efekt

Velkou předností této koncepce stroje je obecně známý urovnávací efekt, diskový podmítač je tak vhodný i pro předseťové zpracování půdy, kdy je kladen důraz na dobré urovnání pozemku a kvalitní zpracování půdy.

 

Kompaktní rozměry, nízká hmotnost

Diskový podmítač Diskomat je unikátní v celkovém pojetí konstrukce a designu i v řešení jednotlivých technických uzlů a použití speciálních materiálových technologií. To zajišťuje stroji velmi kompaktní rozměry (především pro přepravu na pozemních komunikacích), velmi nízkou hmotnost a její příznivé rozložení na pracovní orgány a především velmi nízké nároky na údržbu. Konstrukce diskového podmítače plní požadavky na bezpečnost a požadavky pro schválení pro provoz po pozemních komunikacích.

 

Nízké nároky na údržbu

Velký důraz je kladen na celkový design a ergonomii diskového podmítače. Všechny seřizovací uzly jsou dobře přístupné pro obsluhu a splňují přísné bezpečnostní požadavky. Většina ovládacích prvků je řešena hydraulicky a je pohodlně regulovatelná během práce přímo z místa obsluhy v traktoru. Velmi nízké nároky má diskový podmítač na údržbu. Oproti konkurenčním strojům je výrazně minimalizován počet mazacích míst a četnost mazání - většina uzlů je zcela bezúdržbových po celou dobu životnosti stroje.

 

Možnost volby z několika typů zadních válců

Zadní válec lze zvolit z několika typů v závislosti na půdních podmínkách. Součástí dvojitého pneumatikového válce je integrovaná transportní náprava s brzděnými koly. Umístění nápravy tím zaručuje příznivou polohu těžiště diskového podmítače při práci a zajištění maximálního přítlaku na jednotlivé řady disků. To je velmi důležité pro spolehlivou práci stroje i v těžkých půdních podmínkách a při vysokých pracovních rychlostech.

 

 

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.