Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Farmet Předseťový kombinátor Kompaktomat MAX

Farmet Předseťový kombinátor Kompaktomat MAX

Farmet

Předseťové kombinátory Kompaktomat jsou osvědčené stroje určené pro předseťovou přípravu půdy po orbě.

Širokozáběrová varianta stroje Kompaktomat je vyráběna v pracovní šířce 12,5 m a 15,7 m a je určena pro obří zemědělské podniky vybavené traktory o výkonu až 600 koní.

Výborné urovnání povrchu, jemné rozdrobení hrud

Jedním přejezdem je půda dokonale zpracována do stavu vyžadovaného pro setí plodin. Předností stroje je výborné urovnání povrchu, jemné rozdrobení hrud a vytvoření dobře utuženého seťového lůžka. Pozemek je dokonale srovnán také díky smykovým lištám, které dokážou srovnat a rozprostřít i velmi velké nerovnosti.

Jediný přejezd perfektně připraví půdu pro setí plodin

Díky vysoké pracovní rychlosti lze i s menšími pracovními záběry stroje Kompaktomat dosahovat velkých pracovních výkonů. Podstatné přitom je, že díky své promyšlené konstrukci a příznivé hmotnosti dokáže Kompaktomat připravit půdu po orbě jediným přejezdem, přičemž půda je zpracována nejen povrchově, ale v celém horizontu.

Kompaktomat provádí během přejezdu několik pracovních operací, během kterých je půda povrchově urovnána a hloubkově upěchována. V nakypřené půdě je obnovena kapilarita a v požadované hloubce vytvořeno seťové lůžko. Hroudy jsou jemně podrceny.

Snadná obsluha

Na přání zákazníka lze kombinátor opatřit hydraulickým nastavením hloubky radličkové sekce a hydraulickým nastavením předního smyku.

Minimální nároky na údržbu

Ovládací prvky předseťového kombinátoru jsou konstruovány se zřetelem na zajištění maximální bezpečnosti pracovníků. Jednoduchá, ale kvalitní konstrukce vyžaduje minimální nároky na údržbu.

Přeprava po pozemních komunikacích není problém

Všechny varianty jsou pro přepravu sklápěné tak, aby nepřesahovaly maximální přepravní šířku 3 metry a maximální transportní výšku 4 metry. Sklápění je hydraulické a plně automatické.

 

 

 

 

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.