Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Farmet Předseťový kombinátor Kompaktomat PS

Farmet Předseťový kombinátor Kompaktomat PS

Farmet

Předseťové kombinátory Kompaktomat jsou osvědčené stroje určené pro předseťovou přípravu půdy po orbě.

Široká škála pracovních záběrů

Polonesené stroje jsou nabízeny v pracovních záběrech od 3 m do 9,7 m. Široká škála pracovních záběrů pokrývá jak drobné farmáře s menšími traktory, tak obří zemědělské podniky vybavené výkonnými traktory.

Výborné urovnání povrchu, jemné rozdrobení hrud

Jedním přejezdem je půda dokonale zpracována do stavu vyžadovaného pro setí plodin. Předností stroje je výborné urovnání povrchu, jemné rozdrobení hrud a vytvoření dobře utuženého seťového lůžka. Pozemek je dokonale srovnán také díky smykovým lištám, které dokážou srovnat a rozprostřít i velmi velké nerovnosti.

 

Jediný přejezd perfektně připraví půdu pro setí plodin

Díky vysoké pracovní rychlosti lze i s menšími pracovními záběry stroje Kompaktomat dosahovat velkých pracovních výkonů. Podstatné přitom je, že díky své promyšlené konstrukci a příznivé hmotnosti dokáže Kompaktomat připravit půdu po orbě jediným přejezdem, přičemž půda je zpracována nejen povrchově, ale v celém horizontu.

Kompaktomat provádí během přejezdu několik pracovních operací, během kterých je půda povrchově urovnána a hloubkově upěchována. V nakypřené půdě je obnovena kapilarita a v požadované hloubce vytvořeno seťové lůžko. Hroudy jsou jemně podrceny.

 

Snadná obsluha, možnost agregace s dalšími stroji

Na přání zákazníka lze kombinátor opatřit hydraulickým nastavením hloubky radličkové sekce a hydraulickým nastavením předního smyku. Polonesené stroje můžou být taktéž vybaveny zadním tříbodovým závěsem kategorie 2, do kterého lze agregovat přídavné drobicí crosskill válce, vhodné především pro letní období, kdy je nutné intenzivně drobit tvrdé vyschlé hroudy. Další možností je agregace secího stroje a vytvoření produktivní secí kombinace. Za tímto účelem lze Kompaktomat osadit i doplňkovým hydrorozvodem.

 

Minimální nároky na údržbu

Ovládací prvky předseťového kombinátoru jsou konstruovány se zřetelem na zajištění maximální bezpečnosti pracovníků. Jednoduchá, ale kvalitní konstrukce vyžaduje minimální nároky na údržbu.

 

 

 

 

 

 

 

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.