Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Farmet Secí stroj Impact NS

Farmet Secí stroj Impact NS

Farmet

Impact je určený k přesnému výsevu širokořádkových plodin (kukuřice, slunečnice, řepka) s možností přihnojení granulovanými hnojivy. Impact má masivní konstrukci, zajišťující přesné uložení hnojiva a osiva do požadované hloubky i v těžších půdních podmínkách.

 

Systém tandemově uspořádaných diskových přihnojovacích jednotek zajišťuje nejen přesné oboustranné uložení hnojiva do kořenové zóny, ale také pásové předzpracování půdy umožňující následné přesné uložení osiva do předpřipraveného seťového lůžka.

 

Koncepce secího stroje Impact umožnuje dosahovat vysokých pracovních rychlostí setí, dle půdních podmínek v rozsahu 10–15 km/h.

 

 

Vysoký výkon a kvalita práce

  • Vysoká pracovní rychlost až 15 km/h, vysoká spolehlivost výsevu.
  • Vysoce pokrokový systém elektronické kontroly jednocení každého zrna.
  • Elektronická kontrola všech funkcí stroje během práce – systém ISO bus.
  • Oboustranné přihnojení tandemově umístěnými diskovými jednotkami.
  • Pásové předzpracování půdy a vytvoření seťového lůžka.

 

 

Elektronický systém kontroly výsevu

Secí jednotky jsou vybaveny vysoce pokrokovým systémem kontroly výsevu. Speciální senzory snímají každé jednotlivé zrno a přesně vyhodnotí, zda se vyskytují mezery nebo dvojáky. Veškeré informace o práci secího stroje se zobrazují na ISO-bus terminálu v traktoru. Obsluha má tedy neustále okamžitou kontrolu všech funkcí stroje a může přizpůsobit jeho seřízení a rychlost pojezdu okamžitým půdním podmínkám.

 

 

 

 

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.