Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Kubota Mulčovače - zadní agregace

Kubota Mulčovače - zadní agregace

Kubota

Modelová řada FROG

Lehká cepová sekačka FROG je vhodná pro malotraktory. Zadní agregace hnaná vývodovým hřídelem 540 ot/min. Tráva je posekaná na malé kousky (mulčování), FROG dokáže sekat i malou dřevnatou buřeň. Mulčovače FROG jsou vhodné pro agregaci s nejmenšími traktory přes zadní tříbodový závěs Kat 1.


Modelová řada FOX-S

Nová cepová sekačka FOX-S byla zkonstruována na základě požadavků zákazníků na lehkou cepovou sekačku s možností ručního nebo hydraulického bočního posunu.

Sekačka FOX se používá pro sekání trávy (mulčování) a vertikutaci na travnatých plochách v komunální sféře.

Sekačky Fox se agregují na lehké traktory s menším výkonem a pomocí tříbodového závěsu Kat 1. Tuto cepovou sekačku lze agregovat pouze na zadní závěs traktoru a lze s ní provádět velmi kvalitní sečení (mulčování).

Cepová sekačka Fox může být dovybavena různými noži pro sekání trávy nebo dřevnaté buřeně malých průměrů.


Modelová řada PUMA

Cepová sekačka PUMA se používá k sekání trávy (mulčování) a k likvidaci náletů a výrostků do max. průměru 2 cm, dále k vertikutaci na travnatých plochách. Konstrukce a výkon zaručuje kvalitní práci na velkých plochách. Modely PUMA lze agrogovat na čelní nebo zadní tříbodový závěs (oboustranná hřídel).

Cepová sekačka PUMA je vhodná pro jakékoli sečení nebo mulčování. Ať už se jedná o jednoduchou stálou a pravidelnou údržbu, mulčování vysokých, silných a těžkých porostů vegetace nebo mulčování s provzdušňováním (prožezáním), očekávejte, že sekačky Peruzzo (s nejnovější generací nožů a vysokorychlostním rotorem), poskytnou vynikající výsledky!

Tradiční zavěšení žacích lišt je s pevným 3-bodem, zatímco zadní válec je stavitelný. Série Puma má oválné otvory pro připojení 3 bodu, které umožňují „plovoucí funkci“, která umožňuje sekačce kopírovat konturu terénu narozdíl od pevného připojení traktoru. Opěrná kola, zobrazená na některých fotografiích, jsou volitelná a přispívají ke zvýšení tzv. "plovoucího připojení“, což často přispívá k lepší kvalitě sečení.

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.