Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Kubota řada BX

Kubota řada BX

Kubota

Univerzální traktory – Řada BX 

Víceúčelový kompaktní dieselový traktor pro práce ve firemních a sportovních areálech nebo při kompletní údržbě obce. Menší než standardní traktor. Hydrostatická převodovka v kombinaci s legendární spolehlivostí a životností výrobků firmy Kubota, podpořená jednoduchou ovladatelností a snadnou obsluhou přídavných zařízení, dělá z modelů BX to nejlepší i pro zahradnické firmy, terénní úpravy a privátní zákazníky.

  • Úsporný kapalinou chlazený 3válcový dieselmotor Kubota.
  • Hydraulické řízení, tempomat.
  • Hydrostatická dvoustupňová převodovka Kubota.
  • Zadní 3bodový závěs Kat. I, zdvihový výkon 550 kg.
  • Dvouokruhová hydraulika vpřed i vzad.
  • Výbava pro provoz na pozemních komunikacích – TP.

Vývojem řady BX otevřela firma Kubota pro své zákazníky zcela novou kategorii kompaktních traktorů. Jsou uživatelsky velmi příjemné. Představují modely, u kterých je kombinován výkon a všestrannost s ovladatelností a jednoduchou obsluhou žacích traktorů, navíc ve spojení s již legendární spolehlivostí a životností výrobků firmy Kubota. Tyto vlastnosti předurčují model BX pro použití jak pro soukromé uživatele, tak především pro profesionály, kteří vyžadují větší všestrannost, rozsáhlejší paletu výkonů a rozšířenou možnost použití příslušenství. Model BX231 využívá poznatků z předcházejících řad BX2200 a BX2350, dobré vlastnosti nemění, pouze zdokonaluje.

Dokonale koordinované nástroje

Ať už děláte jakoukoli práci - přepravu, sečení nebo úpravu a lehké zpracování půdy - vždy existuje přídavné zařízení pro řadu BX. Nářadí lze snadno a rychle připojit a odpojit a tím efektivně provádět další úkoly. Exkluzivním příkladem je mezinápravová sekačka na trávu se systémem „Easy-Over Mower Deck“.

Díky své nízké hmotnosti jsou traktory řady BX ideální pro práci na terénních úpravách a při údržbě nemovitostí a obcí. Dva dvoučinné hydraulické okruhy vpředu i vzadu zajistí komplexní hydraulickou obslužnost a flexibilitu potřebnou k pohonu velkého množství příslušenství - od sekaček na trávu a lapačů trávy po přední nakladače a nářadí pro kultivaci půdy.  Model BX261 rozšiřuje řadu BX o silnější model, využívá poznatků z předcházejících řad BX2200 a BX2350, dobré vlastnosti nemění, pouze zdokonaluje.

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.