Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Kverneland iXdrive S6 samojízdný postřikovač

Kverneland iXdrive S6 samojízdný postřikovač

Kverneland

Řada samojízdných postřikovačů s objemem nádrže 4 250, 5 200 nebo 6 150 litrů. K dispozici jsou hliníkové ramena HSA od 24 do 30 m a ocelové ramena HSS od 24 do 40 m.

Kvalita, produktivita a výkon
Model iXdrive S6 se dodává ve dvou provedeních: iXdrive HP jako základní model a iXdrive HP ECODRIVE jako nejvyšší model s novými funkcemi, jako je zvýšený výkon motoru Stage V. Systém iXdrive je navržen tak, aby stříkal správné množství, na správné místo a ve správný čas. To umožňuje systém iXclean Pro, automatické řízení ventilů a vysokotlaký cirkulační systém iXflow-E s individuálním ovládáním trysek, kterými je model iXdrive standardně vybaven. Ovládací panel EasySet nabízí přehledný a pohodlný pracovní prostor se všemi potřebnými komponenty přímo po ruce. Postřikovací technika se snadno ovládá z kabiny díky technologii Kverneland iXspray na standardně vybaveném terminálu IsoMatch Tellus PRO a rukojeti IsoMatch Grip pro snadné a jednoduché ovládání pomocí prstů.

HSS 24-27-28-30-32-33-34-36-38-39-40m Kompaktní boční skládací ocelová ramena

  • Speciální profil HSS kombinuje minimální hmotnost s maximální pevností a stabilitou. Řada ramen HSS je určena pro profesionální použití. Jejich trojúhelníková konstrukce zajišťuje dokonalou integraci nerezových postřikovacích vedení, trysek a držáků trysek a optimální vedení hadic, kde je vše dobře chráněno. Řada ramen HSS se skládá z řady dvoudílných skládacích (24-30 m) a třídílných skládacích (32-40 m) postřikovacích ramen. Druhá generace ramen HSS 32-40m je navržena pro vyšší kapacitu, vyšší pracovní rychlost a vyšší nároky.

 

HSA 24-27-28-30m High Tech boční skládací hliníková ramena

  • High tech hliníková postřikovací ramena HSA účinně chrání držáky trysek ve spodním profilu ramen. Tento profil je navržen pro snadné čištění bez ostrých úhlů nebo rohů, kde by se shromažďovaly zbytky a kapalina. Eloxovaný povrch chrání před korozí a poškrábáním.

 

iXflow-E

  • Postřikovací ramena HSS a HSA jsou standardně vybavena systémem iXflow-E. iXflow-E je vysokotlaký recirkulační systém s elektrickým ovládáním trysek. Dochází k volné cirkulaci chemikálií s návratem postřikové kapaliny zpět do nádrže při zastavení postřiku. To znamená, že v postřikovém potrubí nedochází k sedimentaci a nevznikají žádné slepé uličky pro postřik nebo čištění. Během postřiku se každá sekce dostává pod tlak z obou konců postřikovacích vedení, takže obsluha může okamžitě zahájit postřik bez poklesu tlaku. Obsluha si snadno naprogramuje počet a velikost sekcí, které nejlépe odpovídají jejím požadavkům a situaci na poli.

 

Boom Guide Pro

  • Tento pokročilý systém využívá tři ultrazvukové senzory k nezávislému ovládání levého a pravého ramene pro dokonalé nasměrování v nejnáročnějších polních podmínkách. Dokáže zajistit pozitivní i negativní boční pohyb na každé straně ramen, aby bylo možné sledovat obrysy v každé situaci!

 

Boom Guide ProActive

  • Systém proaktivně reaguje na pohyb ramen a řídí jak centrální a nezávislou korekci sklonu, tak i funkce zdvihu ramen, aby vedl ramena nad vrcholem porostu, povrchem půdy nebo kombinací obou režimů.

 

Boom Guide 5 Sensor Extension

  • Systém Boom Guide 5 Sensor Extension poskytuje další dva ultrazvukové senzory, které zajišťují správné měření výšky u ramen zkrácených na 24 metrů.

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.