Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Nesený smyk

Nesený smyk

N-o-p-o-z-m-slatinany

Nesené a tažené smyky jsou určené k urovnání pozemků před setím či sázením u těžkých, středně těžkých a lehkých půd. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jim dávají dlouhou životnostskvělé funkční vlastnosti. Pro převoz jsou nesené brány a smykové brány vybaveny speciálními ochrannými prvky a koly.

Od pracovního záběru 8,1m mají smyky v zákládním provedení přední zubatou lištu o síle 15mm .

Smyk PB 3-051 lze používat jako samostatný stroj nebo v kombinaci se středně těžkými branami. Je určen do lehkýchstředně těžkých půd a slouží k urovnání pozemku před setím. Pro přepravu na komunikacích je vybaven bezpečnostními štíty, odrazkami a držáky přenosných svítidel. Stroj je vybaven hydraulickým ovládáním sklopných ramen.

Lze si také objednat smyky s pracovním záběrem 6,3 nebo 8,1 m. Ty jsou vhodné zejména pro přípravu členitých pozemků. Boční křídla jsou při práci vyztužena napínacími řetězy. Tyto řetězy zároveň slouží jako pojistka při přepravě smyku po komunikaci. Mohutný závěs smyku umožňuje agregaci s výkonnými traktory. Ke smyku je možné agregovat hřebové brány 40 nebo 60 kg.

 

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.