Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
PÖTTINGER   NOVACAT V Vysoce výkonná žací kombinace s hydraulickým stranovým posuvem

PÖTTINGER NOVACAT V Vysoce výkonná žací kombinace s hydraulickým stranovým posuvem

Poettinger

U kombinací žacích strojů NOVACAT V 10000 kombinujeme vysokou výkonnost s inteligentní technologií. Nejlepší možné kopírování půdních nerovností, optimální využití pracovního záběru a maximální provozní bezpečnost jsou ochrannými známkami těchto žacích kombinací.

Obě kombinace jsou k dispozici s prstovými kondicionéry ED i s mačkacími válci RC. U NOVACAT V 10000 nabízíme také osvědčené příčné dopravníky COLLECTOR nebo šnekové dopravníky CROSS FLOW.

Hydraulický boční posuv

Pomocí hydraulického bočního posuvu každé jednotky lze optimalizovat šířku sečení. Žací jednotky lze tímto způsobem posunovat v rozsahu 370 mm tak, V každé situaci tak lze nastavit dostatečný přesah s čelním žacím strojem. Flexibilní pracovní záběr – suverénní na svazích, v zatáčkách nebo maximální šířka při rovném sečení. Menší záběr pro dobrou manévrovatelnost nebo větší záběr pro maximální výkonnost.

NOVACAT V 10000 je k dispozici se závěsem pro čelní žací stroj se záběrem 3 m nebo 3,5 m. Dosažitelný maximální pracovní záběr je 9,62 m nebo 10,02 m.

Tato řada obsahuje

  • NOVACAT V 10000
  • NOVACAT V 10000 ED
  • NOVACAT V 10000 RC
  • NOVACAT V 10000 CF
  • NOVACAT V 10000 ED CL
  • NOVACAT V 10000 RC CL

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.