Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Pöttinger Servo T 6000

Pöttinger Servo T 6000

Poettinger

SERVO T 6000 je výsledkem mnohaletých zkušeností s orbou a intenzivních vývojových prací ve společnosti PÖTTINGER. Hlavní rám a ochrana proti přetížení NOVA byly zásadně přepracovány a tvoří základ pro spolehlivé použití. Rychlé a snadné nastavení i malý poloměr otáčení na úvrati šetří drahocenný čas.

Systém posuvného rámu

Rám byl optimalizovaný tak, aby bylo možné lépe absorbovat zatížení působící během provozu. Konstrukce je uspořádaná podél působících sil, záhyby byly sníženy na minimum. Tímto způsobem je efektivně využitá tažná síla traktoru. Nově navržená konstrukce navíc chrání všechna ložiska a připojovací díly. Pro větší flexibilitu použití je možné v několika jednoduchých krocích přejít z orby v brázdě na orbu ON LAND.

  • Přímý přenos tahových sil přes stabilizátor ve směru k zadní nápravě traktoru.

  • Obrovská stabilita i provozní jistota.

  • Ochrana celého stroje i jednotlivých součástí.

  • Možnost orby mimo brázdu.

Nejvyšší robustnost

Bezproblémová práce v oblastech s vysokým podílem kamenů a rovnoměrná orba těžkých půd díky spolehlivému systému ochrany NOVA. Výběr vysoce odolných materiálů v kombinaci s jemně nastavitelnou hydraulikou dělá ze systému nepostradatelného pomocníka v extrémních situacích. NONSTOP jištění vede ke zvýšení výkonnosti a kvalitní orbě.

Od úzké brázdy až po širokou

Díky systému PLUS lze rychle upravit šířku záběru v případě překážek, okrajů pole nebo na úvratích. Vytvářené hroudy lze přizpůsobit půdním podmínkám a následnému zpracování půdy. Velký rozsah nastavení záběru tělesa od 35 do 58 cm splňuje všechny požadavky. Záběr standardních pluhů lze skokově mechanicky nastavit v 5 krocích.

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.