Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Přepravníky zvířat PZ

Přepravníky zvířat PZ

Zdt

Nabízíme prostorné a stabilní vozy pro přepravu vašeho dobytka -  skotu, prasat, koz nebo ovcí. Vozy jsou koncipovány jako návěsy s nastupováním ze zadní strany ze země nebo z rampy. Vnitřní prostor je dělen přepážkami pro snazší a bezpečnější nakládku i vlastní přepravu.

Přepravníky dobytka PZ nabízíme ve dvou variantách - s nosností 5 a 9 tun. Přepravníky zvířat jsou vyrobeny jako ocelová konstrukce - svařenec, který je uvnitř rozdělen jednou, resp. dvěma přepážkami. Tyto přepážky slouží jednak k oddělení zvířat a také jako ochrana obsluhy. Přepážka je vybavena plným plechem a podlahovou zarážkou, která vytváří ochrannou zónu obsluhy při splašení zvířete. 
Nastupování probíhá zadním čelem, manuálně sklopným pomocí pružin a to buď ze země, nebo ze zvýšené rampy. Vozy je možné dovybavit střešní plachtou, protiskluzovým nátěrem podlahy nebo LED osvětlením. Protiskluzový nátěr obsahuje jemné granule, které výrazně zvyšují adhezi podkladu a to i během používání a zašpinění. Dobytek je tak chráněn před podklouznutím a úrazy.

Řada obsahuje

  • PZ12
  • PZ7

Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.