Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
ROZMITAL Univerzální obraceč a shrnovač SP4 - 152

ROZMITAL Univerzální obraceč a shrnovač SP4 - 152

Rozmital
Stroj SP4 - 152 je vhodný pro menší podniky, kdy za cenu jednoho stroje pořídí stroje dva. Jeho pracovní záběr při obracení je 3,5 m a při shrnování 3,2 m.

Z obraceče na shrnovač se tento stroj změní pouhým natočením pracovních prstů na rotoru a přestavením řádkovacích stěn. Ve stacionární poloze směřují prsty vzhůru, do záběru se vyklopí až odstředivou silou po rozběhnutí rotoru.

Pro obracení a shrnování je nutné přestavit držáky hrabacích prstů do jiné polohy. To se provádí u všech prstů na jednom rotoru současně tak, že celý rotor se odjistí a přesune do jiné polohy. Potom se opět zajistí v nové poloze. Tato změna pracovní funkce je velice jednoduchá a rychlá. Musí se provést u obou rotorů.

Amortizační tyče zabraňují rozkmitání stroje, ujíždění stroje na svahu a umožňují automatickou stabilizaci při zvednutí stroje do transportní polohy. Stroj je připojován do tříbodového závěsu a po spuštění do pracovní polohy se v kloubovém spojení pohybuje volně.

Prutové stěny umístěné v zadní části stroje vytváří při shrnování prostřední řádek za strojem. V přepravní poloze a při obracení píce jsou tyto stěny připevněny na stroji.

  • pracovní záběr při obracení 3,5 m
  • pracovní záběr při shrnování 3,2 m
  • dvě pracovní funkce - obracení a shrnování v jednom stroji vhodný pro menší rozlohy
  • jednoduché a rychlé přestavení mezi obracením a shrnováním
  • stabilizační tyče

 

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.