Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Smykový nakladač Locust L1203

Smykový nakladač Locust L1203

Locust

Smykem řízený nakladač Locust L1203 velkoryse prostorný a komfortní pomocník pro práci s nosností až 1.200 kg je největší kolový nakladač řady Locust, určený především na práce s těžšími nebo objemnějšími materiály. V nakladači je podobně jako u ostatních zabudovaný motor Perkins a hydraulika BOSCH REXROTH což zaručuje vysoký výkon a nízkou spotřebu PHM, díky čemuž je nakladač oblíbený mezi strojníky.

L1203 nakladač Locust

Locust L1203 vychází z jednoduchého rámu, ke kterému jsou postupně domontovány další díly nakladače. Odnímatelné boční převody s pomaloběžnými hydromotory nevyžadují žádnou starostlivost během životnosti nakladače.

K rámu nakladače jsou připevněné blatníky spolu se směrovými světly a zpětnými zrcátky. Nádrže volně montované k rámu tvoří spolu s blatníky nový designový celek a dodávají nakladači dynamičtější tvar. Plnění nádrží je velmi jednoduché po otevření zadního uzamykatelného krytu. K rámu je připojený zesílený výložník nového tvarového řešení s rychloupínačem. Toto řešení dává předpoklad vysoké tuhosti pracovního zařízení.

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.