Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Tecnoma Premis Tecnoma Premis nesený postřikovač

Tecnoma Premis Tecnoma Premis nesený postřikovač

Tecnoma

KOMPAKTNÍ, JEDNODUCHÝ, UNIVERZÁLNÍ

PREMIS je nejmenší postřikovač z nabídky TECNOMA. Dostupný s nebo bez ramen a s 4 kapacitami nádrže (300-400-600 a 800L). Je ideální pro malé farmy, města a komunál. Jeho malý kompaktní rozměr ho činí velmi praktický. PREMIS zahrnuje více než 60 let zkušeností TECNOMA v navrhování postřikovačů pro zemědělství. Je to ultimátní nesený postřikovač s dobrým poměrem cena / výkon.

Nosný rám

Vysoce odolný svařovaný rám je chráněn polyesterovým nátěrem. Navržen pro intenzivní používání, třírozměnrný rám obepíná nádrž a zajišťuje perfektní tuhost celku. Jeho 3. bodový závěs pasuje na všechny traktory (zemědělské nebo speciální). Díky své lehkosti a kompaktnosti je PREMIS nejvhodnější pro chovatele dobytka, pěstitele zeleniny a komunální sektor.

Nádrže

Lehké, kompaktní a nárazu odolné, rotačně odlévané z polyethylenu s vysokou hustotou. Hladké vnitřní stěny zamezují vzniku chemických usazenin a usnadňují čištění.

Hlavní dádrž: 300, 400, 600 a 800L. Zahrnuje 1 rotační vyplachovací trysku Lav´Ton pro čištění, 1 trysku pro promíchání a 1 průhledný suchý vodoznak pro snadný odečet objemu v nádrži.

Vyplachovací nádrž: 40L pro 300 a 400L verzi a 80L pro 600 a 800L verzi

Nádrž na oplach rukou: 15L

Ramena /držáky trysek

AZUR (AZ) Manualní: 7 - 9 nebo 10m

TA Manualní: 7 - 9 - 10 nebo 12m

GCP Manualní: 12 nebo 15m / 3 - 4 sekcis(800L)

GCP Hydraulické: 12 nebo 15m / 3 - 4 sekcis(800L)

PENTAJET: Vícenásobné držáky trysek s Membránovým Ventilem

Tecoma Benefity

  • Všechny funkce (ovládání, postřik a výplach) jsou seskupeny dohromady do manuálníhc ventilů a dostupné na L straně stroje.
  • Samonasávací čerpadlo s max. tlakem 15 barů.
  • Vícero systému kontroly průtoku: Tlakový s manuálním nastavením / Tlak s pneumatickým regulátorem a ručním nastavením / Tlak s ručním nastavením pneumatickým regulátorem a sekčními elektroventily.
  • Náklonění ramen (volitelné)
  • Dobrý poměr cena / výkon.

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.