Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Tecnoma XENIS nesený postřikovač

Tecnoma XENIS nesený postřikovač

Tecnoma

XENIS od TECNOMA je dostupný ve 4 kapacitách nádrže (800, 1000, 1200 a 1500L). Má ergonomický design který dělá jeho obsluhu jednoduchu a samozřejmou. GDM, HLE nebo ruční / hydraulické GC ramena jsou uzpůsobené pro tento kompaktní nesený postřikovač, který má všechno jako velké postřikovače. Standardně je vybaven regulací REGULAIR a SMARTOP ovladačem. Pro větší optimalizaci přínosu postřikovače můžete kombinovat s čelní nádrží a tak navýšit kapacitu o 1000 L.

Rám

Jeho lehký rám vyrobený z vysokopevnostní oceli je chráněn vrstvou epoxy základu a poté práškovým lakem vypalovaným v peci. Jeho 3 bodový závěs kat. II (Xenis 800. 1000 a 1200L) a automatický závěs kat. III (Xenis 1500 L) je snadný na manipulaci a adaptován na všechny druhy traktorů. Tento nesený postřikovač má všechny prvky aby se stal ideálním partnerem na vaší farmě.

Nádrže

Rotačně odlévaný polyethylen s vysokou hustotou, naše nádrže jsou lehké a mají vysokou odolnost proti nárazu a chemii. Jejich hladké vnitřní stěny omezují zbytkové množství chemikálií a usnadňují čištění

Hlavní nádrž: 800, 1000, 1200 nebo 1500L. Navržen s 1 nebo 3 Lav´Ton (rotační oplachovací trysky nádrže) pro důkladné vypláchnutí. 2 trysky pro promíchání a 1 průhledný vodoznak pro snadné čtení objemu v nádrži. Xenis je jednoduše perfektní.

Vyplachovací nádrž: Její kapacita je 150 L pro všechny verze a zajišťuje výplach ramen, postřikového okruhu a nádrže.

Ramena/držáky trysek

GC Manualní: 12 nebo 15m / 3 - 4 sekce.

GC Hydraulická: 12 nebo 15m / 3 - 4 sekce.

GDM: 15 - 16 nebo 18m / 5 sekce.

HLE: 15 - 16 - 18 - 20 nebo 21m / 4 - 5 sekce.

PENTAJET: Vícenásobný držák trysek s membránovými ventily.

Tecnoma benefity

  • Dobrá viditelnost dozadu díky tomu, že je vyplachovací nádrž integrovaná do rámu.
  • Stupačka pro přístup k víku nádrže.
  • REGULAIR: jakmile je nastaven tlak, zůstává konstantní a regulátor automaticky vyrovnává tlak, když jsou zapnuté nebo vypnuté sekce bez nutnosti kalibrovat zpětný tok.
  • 2 LED Bluebeam pracovní světla pro osvětlení GDM nebo HLE ramen (volitelné)

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.