Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Valtra Série G

Valtra Série G

Valtra

Série G je plně vybavený víceúčelový traktor pro každodenní potřeby zemědělství. Má neobyčejný výkon a efektivní hydrauliku: u HiTech modelu pomocí zubového čerpadla, zatímco Active a Versu nabízejí jedinečné Loadsensingové čerpadlo. Vysoký výkon hydraulického čerpadla (100/110 l / min) zaručuje rychlost, snadné použití a plnohodnotné ovládání nářadí.

Série G je dokonalý traktor pro práci s čelním nakladačem se skvělou viditelností ve všech směrech. Jeho nová šestistupňová převodovka Powershift poskytuje řidiči lepší možnosti pracovní rychlosti. Model Versu je vybaven funkcemi Valtra Smart Farming, které jsou perfektní vstupní bránou do světa precizního zemědělství.

Valtra Smart Farming je sada technologií, které spolu hladce spolupracují – Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control a TaskDoc. Klíčovým konstrukčním principem našich technologických řešení je snadné použití.

Série G spojuje kompaktní rozměry a lehký, obratný design. Ať už na poli, na statku nebo někde úplně jinde, je to zkrátka váš spolehlivý pracovní stroj.

Snadný a bezpečný vstup a výstup z kabiny a široké, samočisticí schody do komfortní kabiny se spoustou místa pro dvě osoby a skvělou viditelností do všech směrů, včetně velkého střešního okna. Celková prosklená plocha kabiny je 5,7 m2. Valtra umožňuje plynulý a bezpečný start pomocí powershuttle páky s integrovanou parkovací polohou a snadno použitelnými ovládacími prvky.

Díky integrovanému pomocnému rámu čelního nakladače, elektronickému ovládání a skleněné ploše 5,7 metrů čtverečních, která nabízí skvělou viditelnost, je řada G perfektním strojem pro práci s čelním nakladačem.

Revoluční Powershift převodovka se 6-stupňovou automatikou převodovkou má velký vliv na úsporou paliva Valtra. Další funkce jako je automatické řazení na základě rychlosti, automatické řazení, asistent rozjezdu do kopce a ovládání brzd motoru jsou samozřejmostí.

Chcete pracovat chytřeji, ne tvrději? Série G je dokonalým strojem pro začátek precizního zemědělství. Inteligentní zemědělské funkce Valtra jsou integrovány do modelů Versu a Active.

Zdokonalený zdvih 60 kN a hydraulika s průtokem až 100 l / min včetně elektrického joysticku pro čelní nakladač a snadného ovládání nářadí pomocí regulovatelné hydrauliky a ISOBUS kompatibilita.


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.