Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Valtra série N

Valtra série N

Valtra

Žádná výzva není tak velká a žádný úkol tak malý pro vás oceněný traktor série N.

Mohutná a přesto kompaktní série N je mrštným tahounem traktorů rodiny Valtra. Vyznačuje se prostornou kabinou s ergonomicky umístěnými ovládacími prvky. Zcela nová LED světla pro denní svícení zvyšují bezpečnost při jízdě na silnici. Robustní a spolehlivý stroj, série N je velká ve všech ohledech.

 

Série N září na všech frontách

Když potřebujete stroj, který zvládne různé úkoly, série N zazáří na všech frontách. Hladká a svižná jízda, vynikající výhled a výkonný 4-válcový motor znamenají, že zvládnete vykonávanou práci efektivně. Se zabudovanými funkcemi Smart Farming si můžete být jisti, že váš stroj udělá většinu práce za vás.

 

Série N má silné zaměření na ergonomii a jednoduchost použití. Vylepšení 5. generace zahrnuje uživatelské rozhraní, ovládací prvky a chytrý display na A-sloupku, který zobrazuje informace přesně tam, kde je potřebujete. Sloupek řízení a volant jsou inovovány pro lepší použitelnost a viditelnost. U modelů Versu a Direct se nastavování  traktoru provádí pomocí dotykového displeje SmartTouch na loketní opěrce.

 

Mnohoúčelová série N.

Jezděte pohodlně kamkoliv, kam vás vaše cesta zavede. Dosáhněte vysoké rychlosti na cestách spolu s vysokým užitečným zatížením. Požitek z jízdy vám zajistí pneumatické odpružení přední nápravy, díky velké světlé výšce projedete i náročným terénem.

Přizpůsobte si svoji sérii N díky Valtra Unlimited, pořiďte si čelní nakladač namontovaný přímo ve výrobě, nebo si vyberte ze širokého spektra doplňkové výbavy, kterou potřebujete pro vaši práci. Můžeme vám vyrobit stroj přesně podle vašich požadavků a představ, cokoliv chcete a potřebujete.

 

Pracujte dopředu a dozadu s jedinečným systémem otočného řízení Valtra TwinTrac. Díky neuvěřitelnému výhledu dozadu a kabině Skyview s horním prosklením střechy v zadní části, můžete efektivně a bezpečně pracovat ve všech směrech.

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.