Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Valtra Série T

Valtra Série T

Valtra

Když potřebujete od vašeho traktoru více, série T je dokonalým přesným nástrojem. Skvělý výhled do všech stran přináší naprostou kontrolu nad vaším polem z pohodlí kabiny. A když necháte technologie pracovat za vás, můžete si být jisti, že každý aspekt vašeho pracovního dne je v dobrých rukou.

 

Oceněný výkon a účinnost

Krása, rozum a síla - oceněný traktor série T je vítězem na všech frotách, kombinuje sílu chytré technologie se silou 6-ti válcového motoru. Vstupte do kabiny a nejlepším zážitkem bude perfektní viditelnost ve dne i v noci a spousta prostoru. Praktický displej na sloupku A vám umožní mít ovládání a potřebné informace vždy po ruce. Technologie Valtra Smart vám umožňují úplnou kontrolu nad vaší prací. Král všech terénů, série T se rozjíždí a plynule pohybuje a vy si užíváte výhody. Když si ceníte síly, přesnosti a zisku, je série T pracovní stroj právě pro vás.

 

Pohodlí, ergonomie a jednoduché použití jsou jádrem série T. Modernizace 5. generace zahrnuje vylepšené uživatelské rozhraní, ovládací prvky a chytrý display na A-sloupku, který vám zobrazuje informace přesně tam, kde je potřebujete mít. Sloupek řízení a volant byly inovovány pro lepší užitnost a viditelnost. U modelů Versu a Direct se nastavování  traktoru provádí pomocí dotykového displeje SmartTouch na loketní opěrce.

 

S plně integrovanými technologiemi precizního zemědělství bude váš stroj pracovat za vás a tím získáte větší přesnost, zisk a rychlost. Budete mít informace o výkonu, ovládání nářadí, o trase a optimálních vstupech. To, co jste dříve pouze odhadovali, budete vědět přesně a budete to mít podloženo daty. Ušetřete čas, peníze a své nervy - jezděte chytře a dostaňte se domů včas.

 

Jezděte pohodlně všude tam, kam vás práce dovede. Získejte vysokou rychlost na silnici s vysokým užitečným zatížením, plynulou jízdu po silnici a také vysokou světlou výšku a pneumatické odpružení přední nápravy pro pohodlí v terénu. Přizpůsobte si svůj traktor série T pomocí Valtra Unlimited, přidejte továrně namontovaný čelní nakladač nebo si vyberte jakoukoliv možnost, která vás podpoří při práci. Cokoliv chcete a potřebujete. Vyrobíme víceúčelové vozidlo právě pro vás.

 

Viditelnost ze sedadla řidiče je výborná do všech směrů a za všech podmínek. LED světla pro denní svícení zvyšují bezpečnost a viditelnost pro ostatní. Stěrač na bočním okně zvyšuje viditelnost do boku a 10 střešních větracích otvorů udržuje vaše okna nezamlžená.

 

Šestiválcový motor je vyroben tak, aby dlouho vydržel. Díky nízkým otáčkám a vysokému točivému momentu má odolnost, účinnost a výkon, aby zvládl jakoukoliv práci. Motory Stage V mají hydraulické nastavení ventilů a 600-ti hodinový servisní interval, což představuje nižší náklady na údržbu a delší životní cyklus.

 

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.