Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Zetor Compax

Zetor Compax

Zetor


Traktory modelové řady COMPAX jsou univerzální, spolehlivé a kompaktní stroje. Díky snadné manipulaci a dostatečnému výkonu jsou nové traktory ideální pro údržbu obcí, firemních areálů, sportovišť, ale také na lehké zemědělské a zahradnické práce. Kvalitní konstrukce a nízké provozní náklady činí z těchto strojů tu správnou volbu.

Všechny nejnovější modely jsou poháněné motory navrženými společností Mitsubishi o výkonu 18 až 25 koňských sil. Tyto spolehlivé vodou chlazené motory mají dostatečný výkon pro každodenní práci a zároveň se mohou pochlubit nízkou spotřebou paliva. Zatímco model COMPAX 20 je vybaven tříválcovým motorem, modely COMPAX 26 a 26 PLUS již mají pod kapotou odolný a houževnatý čtyřválec. Všechny nové traktory také splňují emisní normu Stage V.

Nové stroje jsou vybavené dvěma různými typy převodovek. Modely COMPAX CL 20 a COMPAX CL 26 jsou dodávány s manuální převodovkou, která nabízí 6 rychlostí vpřed a 2 rychlosti vzad. Zadní vývodový hřídel poskytuje 540 nebo 900 otáček za minutu. Model COMPAX CL 26 PLUS je vybaven manuální převodovkou s 8/2 rychlostmi a 540/720 otáčkami zadního vývodového hřídele.

Maximální nosnost zadního tříbodového závěsu může v závislosti na modelu dosahovat až 7,5 kN, což umožňuje zákazníkům pracovat se širokou škálou nástrojů.

Všechny modely se vyrábějí v otevřené verzi vybavené ochranným rámem řidiče - ROPS a pevným volantem. Ergonomické uspořádání ovládacích prvků usnadňuje a zjednodušuje práci s traktorem a přispívá k pohodlí řidiče. Posilovač řízení a pohon všech čtyř kol umožňují traktorům ZETOR COMPAX plnit širokou škálu pracovních úkolů.


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.