Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Zetor Major

Zetor Major

Zetor

MAJOR je univerzální zemědělský kolový traktor, který si oblíbíte pro vynikající poměr cena/výkon. Je předurčený k agregaci se zemědělskými stroji i pro přepravu. MAJOR je jako stvořený pro menší a rodinné farmy. Užitečný je i při práci v komunálních službách. MAJOR je traktor na celý život – vždy spolehlivý, výkonný a nenáročný na údržbu.

 

Traktory MAJOR jsou navrženy tak, aby došlo k té nejlepší kombinaci síly motoru a hmotnosti traktoru. Výkon traktoru je tak využit beze zbytku.

Provedení strojů je jednoduché, chytré a účelné. Proto jsou maximálně spolehlivé a snadno se udržují.

Traktory MAJOR se snadno servisují, a to s ohledem na svou jednoduchou konstrukci. I při vysokém výkonu mají rozumnou spotřebu pohonných hmot. Z dlouhodobého hlediska oceníte cenovou dostupnost náhradních dílů.

 

Srdcem traktorů MAJOR je prověřený čtyřválcový motor s výkonem 75.3 koní, motor se osvědčí i v náročném provozu. Motor vyniká nízkou spotřebou paliva, vysokou spolehlivostí a jednoduchou konstrukcí. Při práci oceníte nízké provozní náklady traktoru a při servisu jeho snadnou a nenáročnou údržbu.

 

Traktory MAJOR CL jsou vybaveny reverzační čtyřstupňovou plně synchronizovanou převodovkou doplněnou o třístupňovou redukční převodovkou. Díky tomu je dosaženo vhodného odstupňování převodových stupňů, které umožňují udržet motor v optimálních otáčkách jak při práci na poli, tak při transportu a snižuje tím spotřebu paliva.

 

Traktory ZETOR MAJOR jsou vybaveny hydraulikou s mechanickou regulací. Její výhodou je vysoká zdvihací síla a plynulá regulace spouštění, což zajišťuje spolehlivé a snadné ovládání. Funkci hydraulického zámku oceníte při transportu nářadí.

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.