Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Valtra Série Q

Valtra Série Q

Valtra

ZCELA NOVÁ SÉRIE Q

S traktorem série Q je radost pracovat a je snem každého řidiče. Nabízí perfektní kombinaci výkonu, praktičnosti a preciznosti pro vyšší efektivitu a ziskovost. Série Q je "Qvalitní" traktor s velkým písmenem Q. Certifikovaní prodejci jsou profesionálové, kvalifikovaní k tomu, aby uspokojili vaše potřeby. Představují ty nejlepší znalosti, poskytované služby a poprodejní servis, aby vám zajistily maximální užitek z vlastnictví traktoru a výhod chytrého zemědělství.

Když potřebujete stroj s dostatečným výkonem, aby zvládl každý úkol a využil jakékoli nářadí, 7,4litrový 6válcový motor spolu s CVT převodovkou poskytnou výkon v momentě, kdy ho potřebuje. Vysoký točivý moment je k dispozici v širokém rozsahu otáček již od 1000 ot./min. Na sérii Q je vše zkonstruováno inteligentně s cílem maximálního výhledu a pohodlí.

Myslí jako profesionál

Snadno použitelné chytré technologie Valtra přichází ve standardní výbavě a jsou integrovány do ergonomicky umístěných ovládacích prvků pro maximální pohodlí a snadné použití. Uživatelské profily na terminálu SmartTouch umožňují rychlé a snadné přepínání mezi nastaveními pro jednotlivé řidiče nebo stroje. Pokročilá telemetrie umožňuje snadnou a bezproblémovou správu vozového parku a integraci FMIS a zajišťuje 101% dobu provozuschopnosti.  Udělejte toho více a udělejte to dobře s traktory série Q.


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.