Prodej zemědělské techniky Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské techniky
Valtra Série S

Valtra Série S

Valtra

Maximalizuje výkon a minimalizuje náklady. Čtvrtá generace traktorů Valtra série S nabízí vyvážený výkon, který vám pomůže vytěžit maximum z vaší investice.

Náš náročný testovací program zahrnuje extrémní podmínky, počínaje brazilskými plantážemi cukrové třtiny, konče chladnou a zasněženou finskou zimou.

 

Motor AGCO Power 84 AWF. Tento motor je finský tahoun a světová jednička! Jedná se o první traktorový motor splňující emisní předpisy Stage 4, normy Tier 4. Tato technologie zároveň zajišťuje spolehlivost motoru bez nárůstu provozních nákladů.

 

Traktory série S měly vždy motory s vynikající úsporou paliva. 8,4litrový motor AWF AGCO Power v nové řadě S snižuje spotřebu paliva ještě o dalších 5 %.

 

Plynulá převodovka AGCO Variable Transmission je z dobrého důvodu špičkou na trhu. Její oblíbenost vychází z její všestrannosti a úspory paliva. Vybírat můžete ze dvou provozních režimů, automatického nebo manuálního, čímž můžete pro práci optimalizovat úsporu paliva, pracovní výkon a jízdní pohodlí.

 

Traktory Valtra umí pracovat v obou směrech, což zvyšuje produktivitu až o 15 %. Díky systému otočného řízení TwinTrac lze rychle a snadno změnit směr sedadla. Nastavitelný sloupek řízení a pedály jsou umístěné v zadní části kabiny. Všechny ostatní ovládací prvky najdete na loketní opěrce SmartTouch , která se otáčí spolu se sedadlem.

 


Fotogalerie

Kontaktní formulář

Chcete si stroj prohlédnout osobně?
Napište nám.